Stream/download
Preloader Image

Natália Hatalová

Speváčka a muzikálová herečka Natália Olcsváry Hatalová, sa narodila 28. septembra 1989 v Topoľčanoch. Vyštudovala muzikálové herectvo na JAMU v Brne a do pamäti širokej verejnosti sa zapísala ako finalistka speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar z roku 2007.

V nasledujúcich rokoch sa stala pevnou súčasťou hudobnej a muzikálovej scény. Účinkovala v predstaveniach Šľahačková princezná, Mačky, Atlantída, predtým účinkovala napríklad v populárnych Čajočkách.

Na divadelných doskách v Čechách ju mohli fanúšikovia vidieť v muzikáloch Zorro, Dobře placená procházka, Sněhová královna, Footloose, Steel Pier.

V rámci hudby spolupracuje s viacerými úspešnými umelcami a vystupuje so svojou kapelou. Diváci ju možu vidieť aj v seriáloch televízie Markíza, TV Joj či v hrách slovenského rozhlasu. Aktuálne žije s rodinou v Prahe, pracuje na nových skladbách a hrá v muzikáli Bodyguard v Hudebním divadle Karlín. Jej najnovšiu pieseň Domino už môžete počuť z éterou rádii, ale tiež na všetkých digitálnych platformách.